-23%

Кріплення для телевізора настільне кронштейн D702 ART-8011 для плазми 32" - 75" до 50 кг
1 100 ₴
845 ₴
- В наявності
- Код: 5127887415
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора настільне кронштейн D702 ART-8011 для плазми 32" - 75" до 50 кг
Універсальна підставка для телевізорів від 32" до 75" на стіл. Коли рідна підставка від ТВ загубилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D702. Все що потрібно зробити - прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі вашого телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 600 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 50 кг.
Ця модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Завдяки кріпленню ви зможете надійно зафіксувати телевізор на столі або тумбі і насолоджуватися комфортним переглядом фільмів і телепередач. Кріплення VESA: 300х300, 400x400, 600x400, 500x500, 600x500, 600x600 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільне;
- Сумісні розміри екранів: 32" - 75";
- Максимальне навантаження: 50 кг;
- Кріплення VESA: 300х300, 400x400, 600x400, 500x500, 600x500, 600x600 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кронштейн V-STAR D702
- Набір болтів і гайок
- Інструкція
- Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Діагональ екрана | 35",57",45",67",33",55",43",65",53",75",41",63",51",73",61",71",38",48",36",58",46",68",34",56",44",66",32",54",42",64",52",74",40",62",50",72",60",70",39",49",37",59",47",69" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 600x400 мм,500x500 мм,440x400 мм,600x600 мм,300x300 мм,600x500 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴






