
Кріплення для телевізора TV CART 32-70" підлоговий поворотний кронштейн нахил і обертання металеве кріплення для TV
4 900 ₴
3 850 ₴
- В наявності
- Код: 532616251
Кріплення для телевізора V-STAR TV CART 32"-70" підлогове для плазми до 27 кг Black
Кріплення для телевізора V-STAR TV Cart — це надійна стійка під ТВ із жорстким кріпленням, вона стане елегантним і незамінним елементом будь-якого інтер'єру. Стійка призначена для телевізорів з діагоналлю 32-70 дюймів і вагою до 27,3 кг. Стійка забезпечує максимальну маневровість і зручність в експлуатації: 4 колеса, що обертаються на 360°, дають змогу вільно переміщатися у будь-якому напрямку та повертається, на колесах є фіксатори положення. Кронштейн для телевізора та полиці регулюються за висотою. Кронштейн для телевізора дає змогу регулювати нахил телевізора на -10°/+10°.
Під кріпленням для телевізора є невелика поличка, на яку можна покласти ноутбук, пульт ДК та інші необхідні для проведення презентації дрібниці. Вище кріплення розташована поличка для камери або проєктора. Додатковою перевагою є матеріал виготовлення виробу — воно виготовлене з холоднокатаної сталі SPCC-класу, що забезпечує його міцність і довговічність.
Особливістю продукту є преміальна якість конструкції та виготовлення і, як наслідок, надійність і зручність експлуатації, порівнюючи з аналогічними продуктами інших виробників.
Характеристики:
- Тип: презентаційна підлогова стійка (кронштейн);
- Сумісні розміри екранів: 32-70";
- Максимальне навантаження: 27,3 кг;
- Кріплення VESA: 100×100, 200×100, 200×200, 300×300, 400×400, 600×400 мм;
- Кут нахилу телевізора: -10°/+10°;
- Три фіксовані положення висоти ТВ: 1450/1550/1650 мм;
- П'ять положень висоти полиці: 470/520/570/620/670 мм;
- Розмір полиці: 48х30 см;
- Розмір верхньої полиці: 29х23 см;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Колеса з фіксаторами положення;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн для телевізора V-STAR TV CART
- Набір болтів і гайок
- Інструкція
- Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Гарантія | 3 місяці гарантії від продавця |
| Діагональ екрана | 35",57",45",67",33",55",43",65",53",41",63",51",61",48",36",58",46",68",34",56",44",66",32",54",42",64",52",40",62",50",60",70",39",49",37",59",47",69" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Місце встановлення | Підлогові |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Регулювання | За висотою, Наклон |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм,200x200 мм,400x600 мм,400x400 мм,200x100 мм,300x300 мм |
| ТЕГИ | Універсальні |
- Ціна: 3 850 ₴







