-23%

Кріплення для телевізора настільне кронштейн V-STAR D701 ART-8010 для плазми 14" - 42" до 25 кг
980 ₴
750 ₴
- В наявності
- Код: 5127887414
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора настільне кронштейн V-STAR D701 ART-8010 для плазми 14" - 42" до 25 кг
Універсальна підставка для телевізорів від 14" до 42" на стіл. Коли рідна підставка від ТВ загубилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D701. Все що потрібно зробити - прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі вашого телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 300 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 25 кг.
Ця модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Завдяки кріпленню ви зможете надійно зафіксувати телевізор на столі або тумбі і насолоджуватися комфортним переглядом фільмів і телепередач. Кріплення VESA: 75х75, 100х100, 200х100, 200х200, 300х300 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільне;
- Відповідний крок: 800x400 мм
- Трикутна опора, стабільність, опір тиску
- Максимальне навантаження: до 25 кг
- Кріплення VESA: 75х75, 100х100, 200х100, 200х200, 300х300 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кронштейн V-STAR D701
- Набір болтів і гайок
- Інструкція
- Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Діагональ екрана | 35",23",33",21",31",41",18",28",16",38",26",14",36",24",34",22",32",20",42",30",40",19",29",17",39",27",15",37",25" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Місце встановлення | Настільні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм,75x75 мм,200x200 мм, 200x100 мм,300x300 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






