-17%

Кріплення для телевізора V-Star ТВ 807 від 26" до 55" стельовий кронштейн до 45 кг Чорний
1 050 ₴
870 ₴
- В наявності
- Код: 319825762
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн стельовий 807 26-55 ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 26" до 55", водночас витримає навантаження вагою до 45 кг. Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зручно регулюючи кут нахилу телевізора.
Легко монтується на стелю.
Кріплення виготовлене з високоміцної сталі.
Характеристики:
- Тип: Стельове кріплення;
- Матеріал: Сталь;
- Підходить для діагоналі: 26-55 дюйма;
- Регульований кут: Вгору і вниз ±15°;
- Обертання: 360o;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: для ТВ, плазми;
- Максимальне навантаження: 45 кг;
- Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Місце встановлення | Стельові |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


