
Кронштейн для телевізора 32"-55" HT-002/8002 настінне c нахилом для плазми до 30кг
590 ₴
440 ₴
- В наявності
- Код: 5127887474
Кронштейн для телевізора 32"-55" HT-002/8002 настінне c нахилом для плазми до 30кг
Кронштейн HT-002 для кріплення телевізора дозволяє встановити - телевізор/монітор з діагоналлю від 32 "до 55" дюймів в найзручнішому для вас положенні. Встановлення телевізора на стіну за допомогою настінного тримача дасть змогу не тільки заощадити місце в кімнаті, а й додасть особливого стилю інтер'єру.
Для того щоб закріпити телевізор на цьому кронштейні Вам не будуть потрібні якісь специфічні маніпуляції. До того ж, у комплекті з кронштейном йде весь необхідний для монтажу інструментарій, так що у Вас точно все вийде!
Телевізор на кріпленні виступає від стіни на 50 мм, що дасть змогу легко провести кабелі або додати додаткове освітлення. Також, даний кронштейн передбачає можливість повороту телевізора по вертикалі в межах +15/-5° градусів.
Виготовлений кронштейн з холоднокатаної сталі, яка має міцність і довговічність. При своїх компактних розмірах і невеликій вазі, він витримує навантаження до 30 кг.
Основні переваги кронштейна:
- Матеріал з якого виготовлена конструкція - сталь, завдяки чому кріплення має високий рівень безпеки;
- Призначення конструкції - для ТВ (плазми);
- Номінальна діагональ утримуваного пристрою - 32", 34", 36", 37", 39", 40", 42", 46", 47", 50", 55";
- Можливі трансформації кронштейна - з нахилом;
- Монтаж здійснюється швидко і не вимагає спеціалізованого інструменту та професійних навичок.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип кронштейна: похилий;
- Спосіб встановлення: настінний;
- Подходит для креплений VESA100x100/150x150/200x100/200x150/200x200/300x200/400x200/4000x400mm
- Сумісність: телевізори діагоналлю від 32" до 55" дюймів
- Максимальне навантаження: до 30 кг;
- Кут нахилу: до +15 і -5° градусів;
- Матеріал: холоднокатана сталь;
- Відступ від стіни: 50 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Встановлений рівень.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кронштейн для телевізора HT-002/8002
- Комплект для кріплення (дубеля, болти, гайки)
- Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Діагональ екрана | 35",46",34",45",33",44",55",32",43",54",42",53",41",52",40",51",50",39",38",49",37",48",36",47" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 400x200 мм, 100x100 мм,200х150 мм, 200x200 мм, 300x200 мм,400x400 мм,150x150 мм,200x100 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 440 ₴







