
Вішалка Double Pole BIG WJF вішалка-стійка для одягу подвійна + місце для взуття Срібляста (12786)
845 ₴
644 ₴
- В наявності
- Код: 12786
Представляємо Вам зручний і вигідний спосіб розміщення, якщо не всіх необхідних речей.Щоб її зібрати не потрібні спеціальні інструменти. Її можна подовжити та зробити вищою, або ж зробити нижче.
В середньому на збирання піде не більш ніж 20-30 хвилин. Всі трубки стійки скріплюються за допомогою великих пластикових затискних замків.Трубки стійки Double Pole виготовлені з неіржавкої сталі, порожнисті всередині, тому.
Пластикові заглушки на кінцях труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадковому падінню одягу, якщо він буде просто накинута на стійку.Трубки стійки Double Pole Clother Hose зроблені з алюмінію, і покриті захисною фарбою, порожнисті всередині тому вона дуже легка та практична!
Double Pole Clothes Horse
- Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
- Компактна, завглибшки, для збереження простору;
- Має легку вагу;
- Легке та досить швидке збирання;
- Не вимагає використання додаткових інструментів (тільки руки);
- Завдяки коліщаткам — легко транспортується навіть завантаженою;
- Подвійна стійка;
- Поперечні невеликі перекладини;
Характеристики:
- Тип: Вішалка;
- Для розміщення великої кількості одягу;
- Легке та досить швидке збирання;
- Не вимагає використання додаткових інструментів;
- Завдяки коліщаткам легко транспортується;
- Подвійна стійка;
- Поперечні невеликі перекладини;
- У нижній частині стійки є невелика поличка для взуття;
- Пластикові заглушки на труби;
- Матеріал: Метал В наявності пластик;
- Розміри: 130 х 42 х 160 см;
- Вага: 1.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вішалки |
| Висота | 160 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Глибина | 42 см |
| Довжина: | 130 см |
| Комплектація | Підлогова подвійна телескопічна вішалка-стійка для одягу Double Pole Clothersrack. |
| Матеріал | Сталь/пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 644 ₴



