-25%

Кронштейн для телевізора поворотний 26" - 55" CP402 ART-5069 настінне з нахилом для плазми до 50кг
1 800 ₴
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 5127887473
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн для телевізора поворотний 26" - 55" CP402 ART-5069 настінне з нахилом для плазми до 50кг
Кріплення для телевізора 26" - 55" дюйма представляє собою сучасне спеціальне кріплення для ТБ, яке дає змогу користувачам максимально безпечно та надійно закріпити телевізор на стіні, а не, приміром, поставити на тумбу.
Дана модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Сьогодні саме таке розміщення телевізора в кімнаті вважається найбільш стильним і зручним, адже воно не займає в приміщенні багато місця.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип: кріплення для телевізора;
- Вид: настінне кріплення;
- Матеріал: сталь;
- Підходить для діагоналі: 26" - 55" дюйма;
- Поворотний: -180 ° ~ + 180 °;
- VESA: 400x400 / 400x200 / 200x200 мм;
- Регульований кут: вгору і вниз ± 15 °; вліво і вправо ± 90 °;
- Макс. навантаження: 50 кг;
- Призначення: для ТВ, плазми;
- Колір: чорний.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кронштейн для телевізора 26"-55" дюйма
- Комплект для кріплення (дубеля, болти, гайки)
- Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Діагональ екрана | 35",45",33",55",43",31",53",41",51",28",38",26",48",36",46",34",44",32",54",42",30",52",40",50",29",39",27",49",37",47" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Регулювання | Поворот, Наклон |
| Стандарт кріплення (VESA) | 400x200 мм,200x200 мм,400x400 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




