
Кронштейн для телевізорів Wall Mount CP302 14-42 ART-4740 і моніторів універсальний Чорний (12259)
754 ₴
546 ₴
- В наявності
- Код: 12259
Кронштейн для телевізорів і моніторів Wall Mount 14-42 CP-302 4740 — це спеціальне пристосування, призначене для монтажу рідкокристалічних телевізорів діагоналлю до 42 дюймів на стіну. Модель вирізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу.
Настінний кріплення Wall Mount 14-42 CP-302 4740 виробляється з міцної сталі, що дає змогу йому витримувати досить великі навантаження. Водночас метал добре протистоїть механічним пошкодженням, а також впливу вологи та інших хімічно агресивні речовини. Пристрій вирізняється своєю універсальністю, з його допомогою можна встановлювати телевізори, діагональ яких становить від 14 до 42 дюймів. Водночас у комплекті можна знайти всі необхідні для монтажу болти та кріплення. Сам процес встановлення вирізняється своєю простотою, його можна виконати самостійно. Також механізм передбачає регулювання кута нахилу аж до 180 градусів. Це дає змогу налаштувати положення телевізора під конкретного користувача.
Для всіх тих, хто хоче надійно зафіксувати свій РК ТВ, настінний кріплення Wall Mount 14-42 CP-302 4740 стане чудовим варіантом.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн),
- Тип: настінний, висувний,
- Модель: ТВ СР 302,
- Форма кронштейна: Z-подібна,
- Навантаження: до 50 кг,
- Горизонтальний поворот 180 градусів,
- Кут нахилу плазми: 15 градусів,
- Відступ від стіни: 53 мм,
- Сумісність: телевізори діагоналлю від 14 до 42 дюймів,
- Крепление: VESA (50x50/75x75/100x100/100x200/200x200 мм.),
- Матеріал: холоднокатана сталь,
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн для телевізора на стіну,
- Кріплення для монтажу
- Набір дюбелів, болтів, ключів і гайок,
- Рівень,
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Гарантія | 6 місяців |
| Комплект постачання | Кронштейн для телевізора на стіну, Кріплення для монтажу, Набір дюбелів, болтів, ключів і гайок, Рівень, Інструкція |
| Максимальна підтримувана діагональ | 41" - 50": 42" |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Поворот |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x200 мм, 100x100 мм,50x50 мм, 75x75 мм,200x200 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| ТЕГИ | Універсальні |
| Кут обертання | Горизонтальний поворот 180 градусів |
| Кут нахилу | 15 градусов |
| Кут повороту | Кут нахилу плазми: 15 градусів |
- Ціна: 546 ₴





