-21%

Універсальна настільна підставка для телевізора V- STAR D701 Кріплення для ТВ настільне 14-42 дюйма
900 ₴
715 ₴
- В наявності
- Код: 343396876
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для телевізора настільна підставка V-STAR D701 для екрана від 14" до 42 дюймів.
Сумісність розмірів телевізора: Підставки для телевізора вміщують 14 "-42" TV s і вагою до 25 кг.
- Сумісність з VESA:
- 100х100 мм,
- 200х100 мм,
- 200х200 мм,
- 300х300 мм,
- 400х200 мм.
- Просте встановлення: Просте встановлення телевізора займає всього кілька хвилин і постачається з необхідним обладнанням.
Кріплення ще ніколи не було таким простим. - Надміцна конструкція та стабільність: Регульована за висотою та міцний лаконічний дизайн ця підставка задовольнить вашу потребу в функціональній настільній підставці для телевізора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кронштейни |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Регулювання | Без регулювання |
| Стандарт кріплення (VESA) | 1200x200 мм,400x200 мм,100x100 мм, 200x200 мм,200x100 мм,300x300 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴


