
Мікрофон WSTER WS-1688 акумуляторний з динаміком + USB, microSD, AUX, FM, Bluetooth Рожеве золото (12528)
999 ₴
855 ₴
- В наявності
- Код: 12528
Оригінальний бездротовий караоке-мікрофон — колонка 2 в 1 Wster WS-1688 — це оригінальний пристрій, що об'єднав у собі вокальний Bluetooth мікрофон і універсальну стереоколонку. Мобільний караоке-мікрофон WSTER WS-1688 може стати чудовим інструментом для вокалістів-початківців або засобом скрасити приємний вечір у компанії друзів. Портативний комбомікрофон можна використовувати як MP3-плеєр, переносну колонку або караоке-мікрофон у комбінації зі смартфоном або планшетом, і навіть як мобільний зарядний пристрій в екстрених ситуаціях. Модель1688 обладнана бездротовим модулем Bluetooth, слотом USB і microUSB для читання музичних файлів. Зовні мікрофон WS-1688 схожий на популярну модель WS-858, але вирізняється іншою формою й великими розмірами аудіомодуля, у якому розмістилися відразу два динаміки та фазоінвертор. Маючи ті ж характеристики, функціонал і чудову якість звучання, мікрофон WS-1688 ще гучніший, ніж багато інших мікрофонів від Wster.
Ручна караоке система WS-1688 — заслужено може називатися ультра мобільною! Мікрофон має вбудований акумулятор і динаміки, а отже, він не "прив'язаний" ні до розетки, ні додаткової акустики. Wireless Microphone чудово підійде для домашнього використання, як подарунок дитині або для професійної експлуатації, що веде на свято/вечірку або інше свято. Мікрофон WS-1688 легко та просто під'єднати до смартфона на блютуз і завантажити безплатні застосунки для караоке.
Особливості:
- - Бездротовий зв'язок через Bluetooth універсально сумісний з Android, iOS-телефонами
- - Трирівневе заглушення рівня шуму в головці мікрофона, спрямований мікрофон
- - Програє музику зі смартфона та дає змогу співати під них, записуючи свої композиції (вбудований слот для карти пам'яті для запису музики у форматі MP3)
- - Ви можете вибирати різні звукові ефекти (наприклад, луни), зручне розташування кнопок для регулювання режимів
- - Унікальна технологія зміни голосів 4 Type Voice Convertor дасть вам змогу говорити смішними голосами одним натисканням кнопки
- - Функція вбудованого FM-радіо корисно доповнює й без струму широкий функціонал портативної караоке системи
- - Компактний і досить легкий мікрофон легко поміщається в невелику сумку
- - Можна використовувати як звичайну портативну колонку для програвання музики зі смартфона або планшета
- - Модель має роз'єм для під'єднання навушників (зручно для людей, що займаються вокалом), на верхній стороні модуля
- - Сучасний протокол Bluetooth 4.0 забезпечує зниження споживання енергії за стабільнішого з'єднання і швидкості передавання сигналу на відстані до 10 метрів
- - Металевий корпус захищений від ударів і падінь сприяє високій якості звучання і найкращим басам, три стильні кольори
- - Широкий спектр застосування: для пікніка, поїздки, вечірки, сімейні розваги, спів у караоке тощо.
Характеристики:
- ● Марка: WSTER (ВСТЕР)
- ● Модель: WS-1688 (Wster WS-1688 Portable Multi Function Wireless Microphone Karaoke KTV Speaker 2 in 1 For Mobile Podcast KTV Livestream)
- ● Дизайн: Ручний мікрофон з аудіомодулем, вбудовані динаміки
- ● Версія Bluetooth V4.0 + EDR
- ● Протокол AVRCP, A2DP, HSP / HFP
- ● Сумісність: iPhone 4s / 5 / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 5se, iPad mini 2 / mini 4, new iPad air air 1/ 2, iPad Pro, Samsung Galaxy S4 / S5 / S6 / S6 edge / S7 / S7 edge / Galaxyte / No4te 5 / Note ge ge, UdC, Blackry, BlBerry, Son, Sonp.
- ● Відстань під'єднання: 10 м
- ● Потужність спікера: 5W (канали 1.0)
- ● Частота: 100Hz-10kHz
- ● SPL: 115 дБ, THD — менш ніж 1%
- ● Спотворення: ≥0.5%
- ● Опір (імпеданс): 4 Ω
- ● Чутливість: -40 ± 3 дБ
- ● Інтерфейс: 3,5 мм (навушники), Micro USB, TF слот для картки, USB
- ● Підтримка файлів: MP3, WMA
- ● Джерело живлення: USB, батарея
- ● Робочий час: 5-8 годин
- ● Режим очікування: 360 годин
- ● Тип батареї: Літій-іонний 18650 акумулятор 3.7V, 1800 mAh
- ● Матеріал: Алюміній, ABS пластик
- ● Кольори: Чорний, Золото, Рожевий
- ● Розмір: 250 х 80 х 80 мм (| 49x49 мм)
- ● Вага: 391 гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wster |
| Характеристики | |
| Опір | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Біпровідне під'єднання | Bluetooth |
| Тип | Ручні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Спотворення: ≥0.5% , Протокол AVRCP, A2DP, HSP / HFP, SPL: 115 дБ, THD — менш ніж 1% |
| Комплектація | <br>Kабель USB/microUSB, <br>Аудіокабель AUX 3.5mm, <br> Розмови користувача, <br>Упаковка/коробка, Мікрофон із вбудованим динаміком Wster WS-1688 |
| Призначення | Для ПК/ноутбука, універсальні,Для караоке |
| Спрямованість | Всеспрямовані |
| Особливості | З динаміком, з флешкою |
| Живлення | Літій-іонний 18650 акумулятор 3.7V, 1800 mAh |
| Роз'єми | TF,USB,3.5 мм mini-jack |
| Країна-виробник товару | Китай |
| ТЕГИ | для запису |
| Тип | Динамічні |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Характеристики динаміка | Потужність спікера: 5W (канали 1.0) |
| Колір | Рожеве золото |
- Ціна: 855 ₴