-16%

Автоакустика Pioneer TS 1374 автоколонки 3-смугові 200 Вт діаметр 13 см Чорні (10901)
879 ₴
735 ₴
- В наявності
- Код: 10901
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потіште свої вуха чудовим звуком за допомогою автомобільної акустики. Часті поїздки стануть набагато веселішими завдяки підтримці динамічного діапазону 30-30000 Гц. Навіть найзаслуханіші треки зазвучать зовсім по-іншому.
Номінальна потужність девайса — 25 Вт, максимальна — 200. Якісне звучання низьких частот забезпечує відтворення потужних і насичених басів. За найкраще оброблення верхньої частини частотного діапазону відповідає купольний динамік.
Комплектація
- Динаміки — 2 шт.;
- Дріт під'єднання — 2 шт.;
- Коробка — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Чутливість | 93 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Габарити (Вх Шх Г)13 х 6 х 13 см<br>Матеріал дифузора: поліпропілен з арамідними волокнами |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Опір | 4 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| ТЕГИ | потужні, низькочастотні, недорогий, з гарним басом |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 5" (13 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 8000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴

