
Автоакустика Tanbx TB-1342 для авто із захисними сітками 350 Вт діаметр 13 см Чорна (10889)
871 ₴
785 ₴
- В наявності
- Код: 10889
Погано грають штатні колонки у Вашому авто? Акустика для авто Tanbx — чудовий вибір за розумні гроші. Завдяки стандартним посадковим розмірам динаміки зручно встановлювати у двері або задню полицю автомобіля. Колонки вирізняються застосуванням винятково найкращих матеріалів і висококласним рівнем виконання. Попри низьку ціну, виробник не економив на головному — на якості виробу. Якісне збирання неабияк подовжує довговічність роботи виробу. І все ж насамперед модель вирізняється першокласним звучанням і здатна потішити навіть дуже досвідчених слухача. Модель має чудові показники потужності та величезний частотний діапазон, що гарантує чисте та соковите звучання улюбленої музики. Насолоджуйтеся чудовим звучанням динаміками у власному автомобілі. Подорожуйте з комфортом.
Потіште свій слух ідеальним звуком за допомогою автомобільної акустики TB-1342 Постійні поїздки стануть набагато веселішими завдяки підтримці динамічного діапазону 80-22000 Гц. Навіть найзаслухованіші треки зазвучать зовсім по-іншому.
Чудові колонки за супер ціною. Оригінальний і стильний дизайн не залишить Вас байдужим. Максимальна потужність девайса — 350 В. Якісне звучання низьких частот забезпечує відтворення потужних і насичених басів. За найкраще оброблення верхньої частини частотного діапазону відповідає купольний динамік.
Комплектація
- 2 шт. динаміка
- Дроту для під'єднання
- Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Пікова потужність | 350 Вт |
| Опір | 4 |
| ТЕГИ | потужні, недорогий, з гарним басом |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 5" (13 см) |
| Форма | Круг |
- Ціна: 785 ₴





