-19%

Машинка для стриження для волосся дротова професійна GEMEI GM-813 Чорна (10005)
790 ₴
640 ₴
- В наявності
- Код: 10005
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійна та якісна машинка для стриження волосся Gemei GM 813 допоможе створити стрижку Вашої мрії.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукареві-професіоналу, так і тим, хто віддає перевагу стрибінню вдома, не звертаючись в салони.
Завдяки зручності у використанні машинка для стриження волосся Gemei GM 813 стане просто незамінною в повсякденному житті.
А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд. Ця машинка має надійні леза з неіржавкої сталі.
Корпус має привабливий вигляд і зручно розміщується в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Керамічне покриття: немає<br>Гіпоалергенне покриття: немає<br>Насадка для стриження бороди та вусів: немає<br>E є щіточка для чищення |
| Комплектація | Машинка для стриження Gemei GM-813; <br>Насадка 3 мм; <br>Насадка 6 мм; <br>Насадка 9 мм; <br>Насадка 12 мм; <br>Малюнок для змащення лез; <br>Ножниці; <br>Расченка; <br>Инструкция; <br>Упаковка; |
| Максимальна довжина стриження | 11 - 20 мм |
| Потужність | 9 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутові, Професійні |
| Тип мотора | Маятниковий |
| Тип керування | Повзункове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| ТЕГИ | для домашнього використання, професійні, електричні,ручні машинки, для стриження вусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


