-20%

Універсальна настільна підставка для телевізора V-STAR D702 Кронштейн для ТВ і монітора 32"-75" до 50 кг
1 000 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 328742104
+380 (93) 020-83-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна підставка для телевізорів на стіл від 32 до 75". Коли рідна підставка від ТВ втратилася, а є потреба поставити телевізор на тумбочку або стіл, зможе виручити універсальний кронштейн V-STAR D702. Все, що потрібно зробити — прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 600 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 50 кг.
Характеристики:
- Тип: кріплення для телевізора (кронштейн);
- Встановлення телевізора: настільна;
- Сумісні розміри екранів: 32 - 75";
- Максимальне навантаження: 50 кг;
- Кріплення VESA: 300х300, 400x400, 600x400, 500x500, 600x500, 600x600 мм;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Матеріал: сталь;
- Колір: чорний.
Комплектація
- Кронштейн;
- Набір болтів і гайок;
- Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настільні кріплення |
| Гарантія | 14 днів |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Регулювання | Без регулювання |
| Стандарт кріплення (VESA) | 600x400 мм,500x500 мм,400x400 мм,600x600 мм,300x300 мм,600x500 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






